Jorge Masvidal na Media dni k UFC 211: ”Pokud porazím Maiu a nedostanu titulovou šanci, budu se asi muset vyspat s nějakou celebritou.”

Jorge Masvidal je momentálně na pořádné krasojízdě. Minule si opravdu hravě poradil s Donaldem Cerronem, to ho v žebříčku vyhouplo až na 5. místo. Vyhrál také poslední 3 zápasy a ten nadcházející má proti někomu, komu všichni předpovídali titulový zápas, což se nastalo a čeká ho Jorge Masvidal. Reč je samozřejmě o Demianu Maiovi. Masvidal je podle sázkařů dokonce favoritem.

Na před zápasovém media dni k UFC 211  Masvidal prozradil jeho víru v to, že bude právě tím, kdo dostane další šanci na šampiónu Tyronu Woodleymu. Nevylučuje však ani tu druhou možnost, že by šanci nedostal.

”Vše co vím je, že pokud -bůh mi žehnej- porazím Demiana Maiu a i přesto nedostanu titulovou šanci, bude to ten nejhorší scénář. Je to teď všechno jako o POPových hvězdách, WWE a televizní reality show. To není v žádném případě to, k čemu jsem se podepsal. Tohle určitě dělat nebudu. Pokud po mě tyto sra*ky chtít budete, nikdy mě nedostanete.”

”Chci prostě jen bojovat a být sám sebou. Pokud mi ale poražení pravého 1. vyzyvatele nedá titulovou šanci. No, bude to stát za ho*no a nevím co jiného bych musel dělat.”

”Pokud bych tu šanci vážně nedostal. Budu se asi muset vyspat s nějakou celebritou nebo tak něco. Potom třeba dostanu titulovou šanci v každém váhové kategorii. ”

Masvidal má svůj styl a ne každému se to líbí. Úplně odmítá mluvit s některými médii, mluví jen, s kým se mu chce. Taky se nechal slyšet, že je nejvíce odmítaným soupeřem v UFC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here