Karlos Vémola prodloužil smlouvu s XFN a vyzval Attilu Végha

Karlos Vémola si vyhlídl nového soupeře a není jim nikdo jiný, než bývalý šampión Bellatoru Attila Végh.

Česká organizace XFN dnes na svém Facebooku oznámila prodloužení smlouvy s elitním českým bojovníkem a prvním Čechem, jež si zabojoval za velkou louží, Karlosem Vémolou.

Vémolovy cíle jsou jasné, dostat se zpět do UFC. Cesta do nejprestižnější světové organizace však není jednoduchá a je třeba bojovat s kvalitními soupeři, ne s Tondou Joudou se skóre 0-17.

 

Právě proto a taky u příležitosti podpisu nové smlouvy vyzývá ‘Terminátor’ Attilu Végha. Zápas elitních borců už je nějakou dobu ve vzduchu, ale domnívám se, že právě podpisem s XFN se jeho uskutečnění dostalo na bod mrazu, jelikož Attila Végh je v úzké spolupráci a možná i vázaný smlouvou s organizací OKTAGON MMA.

Nabídka zápasu je směřována k turnaji organizace XFN 28. černa v pražské O2 aréně, kde se opět očekává návštěva minimálně 7,500 diváků. Zápas dvou velikánů by si takovou kulisu určitě zasloužil.

Opravdu si Karlos s organizátory myslí, že je zápas za těchto podmínek možný a ví něco, co my ne nebo jde pouze o jakýsi marketingový tah?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here