Khabib na včerejší incident: „Házet židle do okna? Vždy to ani nebyl můj autobus. Musíme bojovat“

Ačkoliv se to může znít trochu nevěřícně, Khabib Nurmagomedov není z včerejšího incidentu s Conorem McGregorem nijak rozhořčený. Aspoň to teda tvrdí Ariel Helwani, který ho vyzpovídal.

Jestliže vám to uniklo, určitě se na celou situaci a přiložená videa podívejte zde. Ve zkratce. Conor McGregor včera se svou bandou bezmozků vzali útokem Barclays Center, kde probíhal UFC 223 media day. Cíl byl jasný, Khabib Nurmagomedov. Irové prý nejsou žádná ořezávátka a dovolovat si na člena party je nepřípustné (více zde).

Po celém incidentu se Arielu Helwanimu podařilo dostat z Khabiba vyjádření. Ten je podle něj v naprosté pohodě a situaci – vzhledem k její závažnosti – bere s nadhledem.

„Já se tomu směju. Rozbíjí okno? Proč? Měl jít prostě dovnitř. Když jsi takový gangster, proč prostě nepřijdeš?“

„Tohle město má s gangstery velkou historii. Chceš semnou mluvit? Řekni kdy a kde. Nemám s tím problém. Já v tomhle vyrůstal, ale házet židle do okna? Tohle přece nebyl můj autobus…”

„Nebyl to ani autobus mého týmu, ale autobus bojovníků, kteří nastoupí v červeném rohu na UFC 223. Já tam měl pouze manažera (Ali Abdelazize) a cornermana, Muhammeda. Byli zde i další bojovníci jako Rose Namajunas, Al Iaquinta, Karolina Kowalkiewicz, Ray Borg a další.“

„Abych byl upřímný, nechci vidět Conora ve vězení. Musíme spolu bojovat. Pokud to tak má být, pojďme na to. Pošli mi lokaci. Tohle musíme vyřešit. Jen ty a já. Jeden na jednoho. Nebo snad chceš deset na deset? Klidně.“

„Já dal Artemovi pohlavek a nikdo nic neřekl. On teď přijde s médii, kamerami a kamarády, když jsem sám. Moc dobře věděl, že mě za ním ven nepustí.“

Jakou bude mít celá situace dohru, se nejspíš v následujících týdnech dozvíme. Co ale víme už teď je to, že Conor McGregor přišel o licenci bojovat ve státě New York.

NA celé UFC 223 tohle vrhá dost špatné světlo. My si ho ale i tak jdeme užít do baru Expats a budeme rádi, když se k nám (zdarma) připojíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here