Lobov: ”Bylo pár ran, které jsem cítil, nikdy jsem však nebyl blízko k ukončení.”

 

Artem Lobov přišel k místu v zápase hlavní karty proti Cubu Swansonovi jako slepý k houslím a hodně bojovníků či světových expertů ho za to kritizovalo a dávalo mu to dost sežrat.

Ruské kladivo si však může asi tak trochu oddechnout neboť předvedl pěti kolovou válku a jednu z nejželeznějších brad v UFC.

V pozápasových rozhovorech sám uznal, že Swanson byl tím lepším, ale zase prý nic neudělal nic takového extra, co by ho dostalo do větších potíží.

”Bylo zde pár ran, které jsem cítil, nikdy jsem však nebyl blízko k tomu, že by mě ukončil. Umím inkasovat rány.  Narozen v Rusku, vychovaný v Irsku. Přijímat rány umím, to je jasné.”

To určitě může. Navzdory pro mnohé špatně složenému zápasu dokázal se zabijáckým Cubem vydržet celých 25 minut a dokonce u bodových vyhrát první kolo. Fanoušky ohromila jeho obrovská odolnost.

”Přišel jsem vyhrát, takže se zrovna skvěle necítím, ale co s tím mám dělat? Je to boj, někdy vyhrajete, někdy prohrajete. Co víc říct?”

Zápas se Swansonem mu mimo získání aspoň částečného respektu fanoušků získal i bonus $50,000 za zápas večera.

”Jsem na dobré cestě. Jsem vlastně překvapen, že jsem v UFC ještě žádný takový bonus nezískal. Před UFC jsem získával jeden bonus Zápas večera za druhým. Doslova, každá akce kde jsem byl, pokaždé Zápas večera. Očekával jsem tedy, že i v UFC jich budu mít v téhle době více, ale dobře no, je teď správný čas začít.”

Lobov nebyl spokojený jen se získaným bonusem, ale i že předvedli pořádnou show pro fanoušky a vidí celý turnaj jako vydařený.

”Doufám, že to byl dobrý zápas pro fanoušky. Koneckonců, jsou to fanoušci, kdo dělají tenhle sport. Pokud to nikdo nebude sledovat, nikdo nás nebude platit. Cílem je zabavit fanoušky. Je to zábavní business. Pokud si tedy turnaj užili, byl to úspěšný večer.”

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here