Luke Rockhold otrávený ze situace v divizi střední váhy vzkazuje UFC: ”Bez nás, TOP vyzyvatelů, nemáte nic.”

Od té doby co prohrál svůj titul s Michaelem Bispingem v červnu 2016, Luke Rockhold do klece nevstoupil a vypadá to, že to ani v nejbližší době neplánuje.

Rockholdovi se nelíbí chování UFC a přístup jaký mají k bojovníkům. Obzvlášť ve střední divizi, trpí bojovníci na úkor vybírání soupeřů Michaela Bispinga a návratu GSPho, který okamžitě dostává titulovou šanci, v divizi, v které nikdy předtím ani šampión nebyl.

”Pokud nedají na stůj nabídku o interim titul nebo zápas Bispinga s TOP vyzyvatelem, nebudu bojovat. Stejně by neměli ani ostatní TOP bojovníci z divize. O čem to je? Beze mě, Mousasiho, Yoela a Whittakera? Všichni by měli udělat to samé, nebojovat a říct UFC ‘fck you’. Dejte na stůl titul nebo si nase*te. Bez nás nemáte žádnou divizi.”

”Všichni jsme v čekačce o titul nebo ne? Všichni čekáme. Whittaker semnou souhlasí, ještě aby souhlasil Mousasi. Bez nás jsou nahraní. Ať se něco konečně děje.”

Bispingův titulový zápas s GSP je dokonce stále bez přesného data a to docela výrazně brzdí celou divizi, která je pořádně našlapaná.

”Chyba je na stran UFC a myslím, že si to uvědomují. Myslím, že nikdo z bojovníků není se současným stavem organizace spokojený. Uvidíme. Potřebujeme se všichni semknout a přinutit je k činům. Něco se stát musí. ”

”Drží nás v rohu. Musíme stát pohromadě a něco udělat. Jsem už unavený z těchto sra*ek.”

 

zdroj: The MMA Hour

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here