Mayweather Senior na adresu Conora: ”Je mi 64 let a stejně bych ho vyklepal.”

O zápasu Conora s Floydem je toho teď všude hodně. Ozývá se plno odborníků z branže, kteří většinou tvrdí, o jak velký nesmysl se jedná. Dana White nedávno prohlásil, že se dohoda blíží a v nejbližších týdnem by mělo být hotovo. No nevím, ale dejme tomu, že je to pravda.

Pokud se tomu tak stane, 98% názorů odborníků je takový, že McGregor s 0 zkušenostmi z profesionálního boxu nemá proti neporaženému Mayweatherovi žádnou šanci. Nečekaně to samé tvrdí i Mayweather senior a ještě tomu trochu přidává, že by Conora porazil i on.

”On nechce ten zápas. Floyd si s ním bude házet nahoru-dolů. Bylo by to jako ty a Floyd v ringu (říká na jednoho z novinářů). Conor v ringu vypadá hrozně.”

”Nemá nic jiného, než ten jeho trashtalk. Lidem v televizi jsem už řekl, ať na Floyda zapomenou a dají do ringu mne. Je mi 64 a vymlátím z něj duši. Kdykoliv bude chtít, jdu do toho.”

Mayweather senior byl kdysi talentovaný boxer s rekordem 28-6-1 a zápasem třeba proti Sugar Ray Leonardovi. S boxováním skončil a začal trénovat.

”Říkám Vám to teď a tady. Může dělat, co chce, ale nemá ani tušení, jak připravit své tělo na takový zápas a tolik minut v ringu. Nic o tom neví.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here