Pirát opět ve svém živlu. Jak se vysmíval Raškovi?

Tohle zadělalo na pořádný zápas. Emoce tekly doslova v hektolitrech. Pirát opět dělal to, co mu hned po bojování jde nejlépe – dostat se do hlavy soupeře. Možná k tomu měl i důvod. Od prvního střetnutí se totiž dařilo právě Andrésovi, který si připsal dvě skvělé výhry nad kvalitními bojovníky, zatímco Pirát utržil svou první porážku.

„Asi nejsi tak silný v hlavě, když ses musel takhle nasypat. Budeš zase klepat jak rybička?“ narážel Pirát na Raškovu muskulaturu a minulý zápas, kdy mu po škrcení takzvaně ‚odklepal‘ a vzdal se.

Při vážení před sobotním OKTAGON 6 to mezi oběma pořádně jiskřilo. Tihle dva se prostě nemusí. Tváří v tvář proti sobě stáli už několikrát, tentokrát to však překonalo všechny předchozí přestřelky.

A není se čemu divit. Pro oba je tohle velká příležitost a v sázce je opravdu hodně. Vítěz totiž půjde o titul střední váhy s Milošem Petráškem.

Povedlo se tímhle Pirátovi Rašku rozhodit a naklonit šance vítězství na svou stranu? Vše se rozhodne už dnes večer v košické Steel Aréně.

Předzápasy startují od 16:00, živě na YouTube OKTAGON MMA. Od 18:00 si živý přenos můžete vychutnat na O2 TV Sport nebo pak od 20:00 na JOJ Plus ze záznamu. Pokud jste tedy ze Slovenska a chcete si celou kartu vychutnat živě, doporučuji vzít auto a vydat se do Košic. Bude to stát za to!

Lístky k dostání na TICKETPORTAL.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here