Naštvaný Anderson Silva: ”Buď zápas s Romerem o interim title nebo končím.”; Romero souhlasí

Teď už je to jen na UFC.

Anderson Silva dal včera v The MMA Hour UFC ultimátum. Legendární a bývalý šampión včera řekl, že chce zápas s Yoelem Romero o prozatímní titul střední váhy (interim title) na UFC 212 NEBO skončí a odejde do důchodu.

”Pokud mi ti chlapi nedají zápas o interim titul, končím. Budu už jen se svou rodinou. Skončím.”

Silva měl na UFC 212 původně zápasit s Kelvinem Gastelumem, ten byl však pozitivně testován na marihuanu a ze zápasu vyřazen. Silvovi byly nabídnuty jiné možnosti, ale nic jiného pro něj prý nedává smysl. A pokud by si měl Romero udělat výlet do Brazílie, Silva věří, že by to bylo jen pro interim titul, jinak ne.

”Říkám OK. Budu bojovat s Romerem, protože ho respektuji, je to skvělý bojovník. Je první vyzyvatel divize. Ale jedna věc – proč by Romero cestoval takovou dálku do Brazílie a riskoval zápas, kdyby to nebylo pro interim titul?”

Na MMA Hour se připojil i Yoel Romero, který se Silvou souhlasil a na UFC 212 by dorazil, ale jen pro onen interim pás.

”Budu s Andersonem bojovat, ale jenom o interim pás. Pokud to o něj nebude, raději si počkám na svou titulovou šanci.”

Silva chce od UFC za Gasteluma adekvátní náhradu. Nechce zklamat fanoušky, kteří si už na něj koupili drahý lístek.

”Už zde hodně dlouho trénuji. Není má chyba, že je Gastelum ze hry. Není to můj problém. Můj problém jsou fanoušci z Brazílie, kteří si na zápas koupili lístky. Co s nimi bude teď? Už je to podruhé, co se tohle stalo a nebaví mě to.”

”Je to prostě totální sračka. Už jsem z toho unavený. Vždycky jsem je respektoval. Všechno, nikdy jsem nemluvil o špatné situaci v UFC. Jsem z toho unavený a zklamaný.”

”Respektuji moje fanoušky. Omlouvám se. Miluji tenhle sport. Miluji boj. Je to můj život, ale tohle už je i na mě trochu moc.”

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here