Rok se s rokem sešel a máme tady další sérii populární show ze světa MMA OKTAGON Výzva.

Ve středu padla první natáčecí klapka v pořadí již třetí série této show a fanoušci se na první díly mohou těšit už koncem září.

Šanci začít svou kariéru nebo nakopnout novou etapu a celkově vstoupit do podvědomí širší veřejnosti dostává opět osm “vyvolených”. Čelit tvrdým tréninkům a výzvám nejen v MMA, ale také mimo komfortní zóny, budou čtyři bojovníci z České Republiky a čtyři ze Slovenska.

Český tým povede jako trenér historicky první šampión OKTAGONu, Michal Martínek, společně s parťákem Milošem “Melounem” Petráškem. Slovenské duo zůstává po minulém úspěšném ročníku beze změny a tedy známá dvojice Ilja Škondrič a Attila Végh.

Český tým:

Michal Konrád (4-3), 25 let, GYM: Gorrila MMA

Aziz Dauliatov (3-1), 23 let, GYM: Gorrila MMA

Tomáš Le Sy (3-0), 25 let, GYM: Jetsaam gym

Jakub Dohnal (2-0), GYM: Fight Club Brno

Slovenský tým:

Ronald Paradeiser (7-5), 21 let, GYM: OFA

Karol Ryšavý (5-1 am.), 25 let, GYM: Spartakus Fight Gym

Omar Ahmad (9-1 box, 1-1 MMA), 25 let, GYM: OFA

Ján Velič (2-2), 22let, GYM: OFA

Letošní výběr vypadá velmi vyrovnaně a na řadě je – dá se říct – Český tým, který má Slovákům co oplácet. První dvě série totiž vyhráli a v té druhé bylo dokonce čistě slovenské finále.

Navíc, vyvrcholení třetí série a velký zápas o titul šampióna OKTAGON Výzvy proběhne v Praze, 17. 11. v O2 aréně na jubilejním turnaji OKTAGON 10!

5 KOMENTÁŘE

  1. Vole ale o5 3ze4 bojovniku za slovensko je ofa:))))jako mají jasnou výhodu,beztak trenér Skondric a jedou si klasiku:)))smutny

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here