Sporný a kontroverzní zápas galavečera OKTAGON 5 z minulé soboty, mezi Lukášem Pajtinou a Pavlem Simandlem, byl Českým svazem MMA oficiálně anulován.

Ihned po skončení zápasu podal trenér Lukáše Pajtiny, Ilja Škondrič, protest proti předčasnému ukončení zápasu rozhodčím. Komise složená z rozhodčích: Jan Voborník, Pavel Touš a Václav Přibyl protest uznala.

Vyjádření OKTAGON MMA:

„OKTAGON 5, výsledek zápasu Lukáš Pajtina vs. Pavel Simandl byl po prošetření komisí rozhodčích Českého svazu MMA (CSMMA) změněn na NO CONTEST tzn., byl anulován.

 Plně respektujeme Český svaz MMA a rozhodnutí rozhodčích. Veškeré předchozí informace se nezakládaly na rozhodnutí CSMMA. Jako organizace jsme věděli, že svaz zasedá 27. 3. 2018 ve večerních hodinách, tak jak bylo sděleno při podání protestu.

I vzhledem k tomu, že se jednalo o pyramidový zápas, budeme situaci s oběma bojovníky a jejich týmy v následujících hodinách a dnech řešit. O výsledku vás budeme co nejdřív informovat.“

Vyjádření André Reinderse:

Nechceme žádná rozporuplná plná rozhodnutí a chápeme a respektujeme rozhodnutí komise. Již v kleci nabízel Simandl Pajtinovi odvetu a věřím, že ji organizace Oktagon zorganizuje v nejbližším možném termínu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here