OKTAGON 5, Hlavní zápas – Matěj Kuzník vs. Ludovít Klein

Hlavní zápas turnaje OKTAGON 5 v Ostravě nemohl dostat nikdo jiný, než ostravský rodák a nejlepší tamní bojovník, Matěj Kuzník. V souboji elitních lehkých vah bude jeho vyzyvatelem Ludovít ”Lajoš” Klein ze Slovenska.

Kromě kvalit obou bojovníků sebou zápas nese daleko větší příběh. Matěj Kuzník se měl totiž původně utkat s někým jiným a tato skutečnost dost rozhořčila slovenského borce jménem Ludovít Klein, který měl na Kuzníka zálusk a okamžitě se ho tak vydal vyzvat na sociální sítě, kde pak oba vzájemným ‘trashtalkem’ bavili domácí scénu.

Jednání s vybraným soupeřem Kuzníka padlo, slovo dalo slovo a hlavní zápas pro turnaj OKTAGON 5 je na světě.

Matěj Kuzník (11-3) toho ve svých teprve dvaadvaceti letech zvládl už hodně. Stal se nejmladším šampiónem v historii organizace GCF a skalpy hned několika elitních bojovníků se zařadil až mezi naprostou špičku lehké váhy v České republice a na Slovensku. Za všestranného bojovníka mluví i jeho zápasy, při kterých diváky pokaždé zvedne ze sedadel. To potvrdil i posledním zápase a vítězství na turnaji OKTAGON 4 s Ronaldem Paradaiserem.

Ludovít Klein (10-2) je nebezpečný bojovník, který má zkušenosti z prestižních evropských organizací ACB nebo Cage Warriors. Jeho nebezpečnost potvrzuje fenomenální bilance deseti výher a deseti ukončení před limitem! Zkrátka když výhra, tak ukončením před limitem. Mezi jeho oblíbený způsob ukončení patří submisse, kterých má na svém kontě hned osm. Při jeho posledním představení v Bratislavě na OKTAGON 4 však dokázal, že má ‘vypínák’ i v postoji, tehdy polského protivníka poslal k zemi doslova ukázkovým kopem na hlavu.

Kuzník se výzvy nezalekl a k největšímu vítězství kariéry mu bude dopomáhat vyprodaná aréna plná domácích příznivců. Zvládne zkrotit mašinu na ukončení Kleina?

Lístky: TICKETPORTAL

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here