V únoru se o tom trochu mluvilo, nyní to Bellator začíná brát vážně. Rampage Jackson a Wanderlei Silva se sice v minulosti utkali již třikrát, takže o naplnění trilogie nemůže být ani řeč, nicméně společnost dokázala oživit několik slavných jmen z minulosti a jak vidno, ta nadále lákají.

Oba zatím nemají dobrou bilanci v Bellatoru, Rampage Jackson dokonce vypadl z pyramidy v těžké váze poté, co prohrál s Chaelem Sonnenem, který shodou okolností porazil v Bellatoru právě i Silvu. Jacksonovi však nic nebránilo učinit zásadní kroky k tomu, aby se mluvilo o čtvrtém vzájemném utkání mezi ním a Silvou.

Jejich rivalita se táhla před více než deseti lety v Pride a později i UFC. Wanderlei dokázal Jacksona dvakrát knockoutovat, aby se v roce 2008 Rampage alespoň jednou pomstil na UFC 92.

Prezident Bellatoru, Scott Coker, vidí uskutečnění jejich dalšího setkání velmi reálně.

“Mluvíme o tom s Rampagem a Wanderleiem. Rád bych vypsal zápas ještě před koncem roku.”

Kde by měl proběhnout, je naprosto jasné – v Brazílii. Wanderlei Silva jinak do žádného zápasu s Rampagem nepůjde. Obnovení klasické rivality z Pride by mohlo nalákat spoustu lidí a Bellator je kvůli tomu připraven se poprvé ve své historii objevit v této jihoamerické zemi. Navíc by se mělo jednat o stadionovou akci, kterou by tato společnost jenom potvrdila svůj vážný záměr konkurovat UFC.

Pokud k zápasu dojde, půjde pravděpodobně o souboj v polotěžké váze, takže Rampage Jackson by se musel připravit na shazování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here