Tyron Woodley: ”Georges St-Pierre bude pořád tím prvním, bez ohledu na peníze nebo místo.”

To, že příštím vyzyvatelem Tyrona Woodleyho bude Demian Maia je jisté. Brazilský expert v jiu-jitsu si to vysloužil šňůrou 7 vítězství a porážením těch nejlepších v divizi. Naposledy na UFC 211 proti Jorge Masvidalovi.

Tyron Woodley na pondělní The MMA Hour prozradil, že ho UFC stále ještě ohledně zápasu s Maiou nekontaktovalo. Když se tomu tak ale stane, nebude s tím mít problém a zápas vezme. Kdyby se mu ale naskytla možnost vybrat si soupeře. Byl by to určitě někdo jiný a pro Woodleyho zajímavější, než je Maia.

”Georges St-Pierre bude pořád tím prvním, bez ohledu na peníze nebo město. I kdyby to byl třeba podělaný Montreal, za třeba jenom $100,000 a za jakýchkoliv okolností, byl by to pro mě ten nejlepší zápas. On byl tím nejlepším na světě. Pokud má stále zájem soupeřit a porážet ty nejlepší, vždycky se bude muset utkat semnou. Nejsem totiž schopný říct, že jsem ten nejlepší welterový bojovník na světě, když vím, že on stále bojuje.”

”Zajímavý zápas, který by mi mohl vyprodukovat první větší rivalitu a třeba nějakou šťavnatější přestřelku na tiskových konferencích by byl možná Nick Diaz. Podle mého názoru, je stále TOP 5 welterem. Pro sport toho hodně udělal a získal MMA mnoho nových fanoušků. Lidem se to, co dělal, líbilo. Zápas s ním by mě vážně zajímal. Zápas s Maiou mi určitě nedá to, co by mi dal zápas s těmito dvěma.”

”Maia má za sebou 19 vítězství v UFC. To je neskutečné. Došel až k bodovým rozhodčím v zápase s Andersonem Silvou (v té době byl Silva na vrcholu své kariéry a v nejlepší formě). Nyní má 7 vítězství v řadě. Ale chápete, jak se tohle může někomu povést v takové tichosti? Přemýšlejte o tom. Je to sport. Tento sport nerad upřednostňuje pouze a jedině jiu-jitsu. Lidé to nerespektují. Není to nic, co by chtěli lidé vidět. To je také důvod, proč nasbíral 7 vítězství v řadě proti těm nejlepším a stejně se mu za to nedostává dostatečné uznání a sláva. Není to moje chyba.”

”Momentálně jsem šampión UFC welterové váhy a tím pádem také nejlepší na světě a myslím, že by semnou měl GSP bojovat. Měl by se vrátit do welteru. Bojovat s Bispingem bylo zbabělé rozhodnutí. Bisping nemá takové schopnosti, aby GSPmu dělal problémy, které bychom mu já, Johny Hendricsk nebo Robbie Lawler dělali. To je důvod, proč šel do divize střední váhy.”

”Kdyby mě Stephen Thompson porazil. Garantuji Vám, že by GSPho první zápas byl právě proti jemu. Je totiž podobný karate styl, který však GSP už viděl milionkrát, trénoval s ním a ví, že nemá dostatečný KO potenciál nebo že by ho třeba utáhl na zemi. Byl by to pro něj lehký soupeř a zároveň velkou výplatou.”

(mmafighting.com)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here