Před nějakou dobou byla toto ještě bláznivá úvaha či spekulace, ale jedno bylo jisté – mluvilo se o případném zápase Tyron Woodley vs. Nate Diaz.

Samotný současný král welterové divize v UFC potvrdil, že společnost nabídla Diazovi takovýto zápas, ale Nateovi se do toho údajně nechtělo kvůli nízké odměně. To však byly pouhé dohady a spekulace. Nyní přichází Woodley s něčím konkrétnějším vzhledem k tomu, že se již pomalu blíží jeho kompletní uzdravení.

“Podle mě se ten zápas (Woodley vs. Diaz – pozn. autora) uskuteční. Dojde k tomu v letošním roce. Je to mnohem pravděpodobnější, než si lidi uvědomují. Mluví se o tom, že bych měl s Natem bojovat v červenci. UFC něco takového Nateovi nabídla. jemu to však za to musí stát, ale podle mě budu s Natem zápasit ještě letos a půjde o můj návrat do Octagonu. Vsadil bych na to i svůj barák, že tohle je můj příští soupeř.”

Toto poslední vyjádření pro ESPN jde poměrně ruku v ruce s nedávným nepřímým prohlášením Diaze, že je připravený na návrat někdy v květnu či červnu. UFC má ovšem problémy s obsazením UFC 222 – toto pay-per-view totiž přišlo o hlavní tahák a koná se již 3. března. Proto se rovněž objevuje otázka, zda Woodley s Diazem nezachrání tuto placenou akci. Šampion by podle svých slov do toho klidně šel, ale určitě ne ve welteru a zcela jistě ne o titul.

“Za čtyři týdny? Ne, to bych s ním nezápasil. Protože pokud budeme bojovat, tak to určitě bude o titul. Ale pokud po mně chtějí, abych se s ním utkal v dohodnutné váze a bez titulu, tak bych musel padnout na kolena a modlit se za něco takového. V tomto bodě své kariéry jsem schopen vystoupit ze své komfortní zóny a podniknout odlišné věci, pokud se nejedná o titulový zápas.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here