Po zrušení očekávaného titulového zápasu Max Hollowax vs. Frankie Edgar se placená akce UFC 222 ocitla v ohrožení. Společnost hledala narychlo náhradu, popř. náhrady, aby za necelý měsíc nemusela řešit malý zájem ze strany diváků.

Nyní už je všechno v pořádku, protože do pozice hlavního zápasu se dostává Cris Cyborg, která vstoupí do klece při obhajobě titulu proti nové tváři divize – Yaně Kunitské – bývalé šampionce Invicty.

Situace nebyla vůbec jednoduchá, jelikož pokud by nedošlo k získání adekvátní náhrady, UFC dokonce uvažovala buď o zrušení celé akce nebo její přesunutí na Fox Sports 1. Nakonec to ale není potřeba, protože Cyborg je dostatečným lákadlem, jak ostatně prokázala neoficiální čísla z UFC 219, což bylo třetí nejúspěšnější pay-per-view loňského roku.

Zápas Cyborg vs. Kunitskaya bude podpořen soubojem mezi Frankiem Edgarem a Brianem Ortegou, který nabídne velmi zajímavou podívanou. Edgar měl být původním hlavním tahákem a má na svém kontě 2 dobré výhry v řadě. U Ortegy se zase předpokládalo, že vyzve vítěze duelu Holloway vs. Edgar, takže duel s Frankiem dává určitě smysl.

Ačkoliv to není potvrzené, zdá se, že se Max Holloway bude moci po uzdravení těšit na vítěze tohoto zápasu.

Napsat komentář