UFC, PACQUIAO A FINÁLE SUPERKOMBAT = BOJOVÁ NOC SNŮ

Ať si Conor McGregor mele co chce, ale souboj dvojky s trojkou featherweight a tedy duel Swanson vs. Edgar je daleko zajímavější, než všechno co zatím sám porazil a předvedl dohromady.

Teprve tihle kluci jsou pro něj opravdovou zkouškou a teprve tady by se mělo rozhodovat jestli má mít šanci na titul. Realita bude možná jiná, ale je jasné, že vítěz tohoto duelu by měl dostat titulovou šanci a poražený naopak Cobora u kterého se očekává, že svůj další duel s 10. této váhy zvládne.

Edgar je trojnásobným šampiónem UFC, ale také třikrát poraženým borcem ve třech titulových zápasech po sobě (2x Henderson, 1x Aldo). Od porážky s Aldem vyhrál dva duely včetně BJ Penna a právě vítězství nad Swansonem jej dělí od další titulové šance.
Swanson má od porážky s Lamasem v roce 2011 šňůru šesti vítězství a tedy I on má krok k titulové šanci. Pro něj by však byla první. Doufejme, že White není takový blázen, aby oba přeskočil a že se můžeme těšit na skvělý souboj, který určí další Aldova soupeře.

Celý turnaj vypadá velmi dobře a uvidíme I Picketta, který byl u nás díky Michalovi Hamršmídovi na návštěvě a také přemožitele Pešty – Magomedova, který nastupuje s neporaženým, ale zdánlivě celkem přijatelným soupeřem. Peštu čeká ve Švédsku na konci ledna další Rus, ale o tom příště.

manny

Boxerský fanoušek má v noci možnost sledovat jistě skvělý box. Druhý nejvýdělečnější boxer všech dob, ale dle mého názoru v ringu daleko zajímavější a tedy milovaný filipínec Manny “Pac Man” Pacquiao se potká v duelu o titul WBO se zatím neporaženým Chrisem Algierim. Zápas se odehrává v Macau a Manny je samozřejmě favorit. Sledovat jej můžete ve 2 ráno na Sport 2.

No a od 21h si můžete na Eurosportu kouknout finále SK. Ok, sice je to oproti nabízeným duelům trochu slabší kafe, ale znáš to. Když se dva perou, tak se občas ten třetí směje…

Napsat komentář