UFC v Praze: První informace o lístcích

Od prvních uniklých informací o konání UFC akce v Praze už uběhl týden a stále se čeká na oficiální oznámení samotnou organizací. To už by však mělo být jen otázkou formality.

Domácí fanoušky zajímají hlavně dvě věci. Kdy a kde půjdou do prodeje lístky a na koho z domácích bojovníků se můžeme těšit.

Díky důvěryhodnému zdroji už můžeme na alespoň důležitou část otázek odpovědět. Lístky na UFC akci konanou 23. 2. 2019 v pražské O2 aréně půjdou do prodeje 6. nebo 7. prosince a to prostřednictvím serveru Ticketportal.cz.

Na koho z domácí posádky se s největší pravděpodobností mohou fanoušci těšit?

Skoro s jistotou už můžeme říct, že se v Praze představí Lucie Pudilová, která si to za skvělou reprezentaci české vlajky rozhodně zaslouží. Pod záštitou nejprestižnější světové organizace má za sebou 4 zápasy se skóre 2-2 a pokaždé to byla pořádná přestřelka. Naposledy si se soupeřkou dokonce odnesly bonus v podobě $50,000.

Podle zdrojů UFC oslovilo také nejpopulárnějšího českého bojovníka Karlose Vémolu, který pro ně byl prý jednou z priorit. Vémola má za sebou čerstvý skalp z Bratislavy, kde na body porazil vysoce postaveného Moise Rimbona. Celkově pak z posledních patnácti zápasů (od propuštění z UFC) dokázal čtrnáct zakončit se zdviženou rukou jako vítěz.

No a kdo ze škály světových hvězd se české Lvici a Terminátorovi postaví? Na to, ale i další informace si ještě nějakou tu dobu musíme počkat.

2 KOMENTÁŘE

    • Není. Podle mě už se na kartu nikdo z Česka ani Slovenska nedostane. Po lístcích se jen zaprášilo a není potřeba podepisovat žádné místní taháky. UFC by zajímal Denisa, který má pro ně styl jako dělaný, ten ale zůstane zatím věrný RIZINu.

Napsat komentář