30 MINUT DO ZAČÁTKU – PEŠTA OČEKÁVÁ DLOUHÝ ZÁPAS

Viktor Pešta se ani ne za hodinu postaví svému prvnímu soupeři v UFC.
Mezi novináři, kteří se zde pohybují je Rus favoritem, ale na druhou stranu o českém borci toho příliš neví a to ani chlapci z mmajunkie.com.

Viktor sám byl až neuvěřitelně v pohodě a sám se divil, že je méně nervózní než před zápasem v Čechách. Během odpoledního natáčení rozhovoru prozradil, že by chtěl držet boj na zemi a u pletiva, kde cítí svou převahu. Bude se pokoušet počkat na Magomedovi techniky a následně jej vzít dolů na TD.
„nečekám že by jeden z nás byl o tolik silnější, že by zápas skončil před limitem. Každý by chtěl vyhrát KO, ale myslím, že to skončí mým vítězstvím na body“ řekl Pešta.

Celý rozhovor natočený před i po zápase Vám přineseme co nejdříve. zajímavost je, že mikrofon pro trenéra bude mít připnutý na sobě švédský kouč a domluva je taková, že se budou střídat v radách zhruba po 20-30 vteřinách. „Sám jsem zvědavý co to se mnou udělá a jak bude Viktor reagovat, ale myslím, že MMA je všude stejné a ve Švédsku má jasně lepší sparingy, ovšem co ho učí tady jsem ho učil i já. Koneckonců v Penta gymu vycházíme právě ze švédské školy“ říká Barták. Ten bude vůbec prvním trenérem z Čech jenž se do UFC oktagonu dostane!

Zápas začne za 30 minut a přímý přenos je k dispozici zde: http://www.ufc.tv/page/fightpass

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here