CONOR VS. DIAZ – PRVNÍ TISKOVKA BYLA JEN ZAHŘÍVACÍ KOLO

První tiskovka Conor vs nate je za námi.

Conor řekl, že nabídku dostal Edgar a ještě pořád se neozval, nabídku dostal Aldo a řekl, že není ve formě a teprve začíná trénovat po KO. Nate Diaz se údajně zkoušel vymluvit čestně. Což znamená, že smlouval o váze, kterou nebyl údajně schopen dát pod 160 a tak Conor údajně nabídl, že můžou jít rovnou 170 tedy weltr.

Peníze údajně také vyřešil Conor, když řekl, že má dostat Nate co chce a že z něj udělal milionáře. Takže to vypadá, že šek je někde na úrovni jednoho milionu.

Zároveň Conor prohlásil, že Dos Anjos má jen naraženinu a že je mu vlastně jedno jestli bude bojovat o pásy, protože on sám představuje pás o který se bojuje, takže každý zápas s ním je titulový.

Nate Diaz řekl, že všichni v UFC jsou nasypaní včetně Conora, což byl asi jediný a největší střet. Diaz pak uvedl, že oni volali jemu a že si jen řekl o víc peněz než mu nabízeli.

Celkový dojem. Nate nebyl moc mluvný a nechal se zatlačit řečmi o penězích, které nekomentoval, neb asi nechtěl lhát. Conor jej zřejmě skutečně odměnil více než miliónem a navíc byl lépe připraven a taky řekl, že je uznává. Nate moc neútočil a po první bitvě tedy 1:0 pro Conora.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here