OKTAGON PRIME 1: První ze série nových turnajů s velkými jmény!

Na tiskové konferenci OKTAGON PrimeTime byla slavnostně oznámená nová série takzvaných ‚mini turnajů‘ organizace pod názvem OKTAGON Prime.

Tyto turnaje se v budoucnu budou uskutečňovat v menších arénách (cca pro 3000 fanoušků) po celém Česku a Slovensku, kde svou příležitost dostanou nejen mladé talenty, ale samozřejmě i známí bojovníci OKTAGONu či z OTKAGON Výzvy. Lze významem porovnat k UFC Fight Nights.

První taková akce se uskuteční už 26. 4. v moderní Crow Aréně v ‚metropoli východu‘ slovenských Košicích.

I když se má jednat o menší turnaje, co se složení bojovníků týče, fanoušci rozhodně smutnit nemusí. Byla totiž oznámena první jména a už teď je jasné, že to bude stát za to.

Mezi hlavní taháky prvního Prime patří třeba česká bantamová jednička a zkušený Filip Macek, který má momentálně za sebou 4 vítězství v řadě a opět se pyšní skvělou formou.

Místní se mohou těšit na své domácí hvězdy, jakými jsou talentovaný Jozef Wittner nebo Gabriel Török.

Z Bratislavy se do Košic podívá i oblíbenec a talent Ronald Paradeiser, který má za sebou vítězství z pražské O2 arény a OKTAGON 10, kde si po nuceném odstoupení z OKTAGON Výzvy 3 spravil chuť.

Do Košic přijede i finalista třetí série show OKTAGON Výzva Jakub Dohnal, který se momentálně dlouhodobě připravuje s elitou v Thajsku.

První zápas po návratu do organizace OKTAGON MMA si v Košicích odbude i jeden z nejtalentovanějších borců domácí scény Tomáš Kvapil.

Lístky na akci OKTAGON PRIME 1 už jsou k dostání na stránkách Ticketportal.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here