POSTOJÁŘI MÍŘÍ DO BRNA! PML NABÍDNE PRVNÍ TITULOVOU BITVU I DALŠÍ PŘEDSTAVENÍ SLOVENSKÉ KRÁLOVNY

OKTAGON MMA nabídne na své platformě OKTAGON.tv další z atraktivních turnajů a sice Professional Muaythai League 3!

Třetí turnaj mladé organizace, která dává prostor známým postojářům i budoucím mladým hvězdám, se uskuteční v Brně a to konkrétně v sobotu 11. června. V rámci PML 3 bude udělen také historicky první titulový pás. V bitvě o něj se představí dva tvrdí bojovníci Ivan Bartek a Melvin Mané.

Druhý jmenovaný má letos pořádně napilno. Naposledy se objevil v O2 aréně, kde před zraky početného publika na turnaji OKTAGON Underground velmi rychle knockoutoval Adama Kosuta. Tentokrát se narozdíl od svého posledního vystoupení, kdy svým duelem otevíral celou turnajovou kartu, představí naopak až na samotném konci jako vrchol celé akce. V rámci PML pyramidy minule Mané porazil Attilu Szerjána, a ve finále se tak postaví Ivanu Bartekovi, který na předchozím turnaji zvítězil nad Adamem Audym. 

V ringu nebude chybět ani slovenská postojářská královna Monika Chochlíková, mistryně světa a Evropy v thajském boxu stříbrná medailistka ze Světových her. “Mám za sebou premiéru v MMA  a bilanci 3-0. Přiznám se, že MMA se věnuju hlavně tehdy, kdy nemám naplánované zápasy v thaiboxu a K1. Na souboj na PML se velmi těším,” přiznala Chochlíková, která se v MMA představila naposledy na turnaji OKTAGON 32 v Ostravě, kde si došla pro své třetí profesionální vítězství.

V Brně se jí do cesty postaví dvojnásobná vicemistryně Evropy IFMA Juliette Lacroix. Půjde o odvetu, obě se potkaly v roce 2018 a to ve finále mistrovství Evropy v Praze a Francouzka bude mít Chochlíkové rozhodně co vracet. 

Ze známých bojovníků nebudou na turnaji PML 3 chybět například Denis Farkaš, kterého prověří Jiří Jaroš z Brna. Představí se supertalent Ondřej Malina s Janem Blažkem. Nabitou kartu pro fanoušky postoje pak doplní dvojice Leo Borák a Tomík Nguyen. 

Turnaj PML 3 vysílá živě platforma OKTAGON.tv. 

Photo credits: PML, text by TZ OKTAGON MMA