ŠAMPIÓN BELLATORU EDDIE ALVAREZ PODEPSAL UFC

Třicetiletý zápasník Eddie Alvarez se po téměř šesti letech rozloučil s organizací Bellator a jen několik hodin na to už podepisoval smlouvu s UFC, což jistě potěší nejednoho MMA fanouška. Vynikající zápasník, který byl v Bellatoru už od prvního turnaje, získal titul šampióna lehké váhy a rozloučil se s vynikající bilancí deseti výher a jediné porážky tak bude brázdit vody UFC.

Jak jsem předeslal, UFC rozhodně na nic nečekala a s Alvarezem okamžitě podepsala smlouvu. V ní mimo jiné stojí, že se ukáže již 28. září na UFC 178, kde se postaví Donaldu Cerronemu. Ten drží čtyřzápasovou šňůru vítězství a nutno podotknout, že každé z těchto vítězství se dočkalo ocenění v podobě zápasu večera, knockoutu večera nebo výkonu večera. Cerrone je tedy na vítězné vlně a ve výborné formě.

Alvarez oproti tomu drží z posledního zápasu těsné a trochu rozporuplné vítězství na Michaelem Chandlerem. Dá se očekávat, že vítěz jejich vzájemného duelu bude mít hodně našlápnuto k titulovému fightu. Současný šampión lightweightu Anthony Pettis se do oktagonu už rok nepostavil a jeho titulové vítězství nad Bensonem Hendersonem je již značně zaprášené. Dá se předpokládat, že s příchodem Alvareze se začne v lehké váze UFC konečně něco dít.

TEXT: JIŘÍ POLZER

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here