UFC – HUNT TOUŽÍ PO ODVETĚ S BARNETTEM

20. září se Mark Hunt předvedl na turnaji UFC Fight Night, kde změřil síly s dalším těžkotonážníkem Royem Nelsonem. Hlavní zápas večera dopadl na výbornou právě pro novozélandského bombarďáka, který uštědřil Nelsonovi první KO po téměř pěti letech. Ve věku čtyřiceti let, kdy většina zápasníků ukončuje kariéru, Hunt tu svoji postupně dostává na samotný vrchol.

Z posledních sedmi zápasů totiž prohrál pouze jednou s Juniorem Dos Santosem a připsal si remízu z památné bitvy s Antoniem Silvou, kterému byl po zápase zjištěn pozitivní dopingový nález. Tak či onak, Mark Hunt je teď velkým tahákem těžké váhy UFC a je velkou otázkou, komu se postaví příště.

Jedním z horkých kandidátů je i Josh Barnett, který se s Huntem utkal už v roce 2006 ještě v organizaci PRIDE. Hunt by se s ním chtěl utkat ještě letos v listopadu v Austrálii. A proč právě Barnett? Podle aktuálního žebříčku UFC jsou ti dva hned nad sebou, kdy právě Hunt okupuje pátou příčku, Barnett šestou.

Mark Hunt poznamenal: „Nikdy jsem odvetu neprohrál. Ty Joshi, a já, spolu máme rande. Jsi v TOP 10 zápasníků na světě a já chci bojovat proti TOP 10. Chci zápasit a přiblížit se zápasu o titul. To je vše, co mě zajímá a proč trénuji – zápasit o titul. On je jedním z TOP 10, tak proč jej nedat dohromady se mnou do jedné klece“.

Zda se ti dva ale utkají už letos, je otázkou. Barnett se totiž zotavuje po zranění kolene a věnuje se natáčení filmu. Odhodlání Marka Hunta je ale jasné – může se stát historicky prvním a zároveň asi i posledním zápasníkem na světě, který by držel titul šampióna K-1 a UFC.

1 komentář

  1. znám jednoho blázna co zkouší ex šampióna K-1 dovézt -:) do Prahy , držte palce ať ho vidíme zápasit v Praze

    Andy

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here