UFC odsuzuje chování McGregora

Conor se svými kamarády napadl autobus zápasníků UFC. Zní to bláznivě, ale tentokrát zašla irská superstar opravdu daleko. McGregorovi se údajně nelíbila rozmíška mezi jeho týmovým kolegou Artěmem Lobovem a ruskou hvězdou Khabibem Nurmagomedovem. Conor vzal tedy věci do svých rukou a to ponese patřičné následky.

Dana White a New Yorská státní atletická komise se nechali slyšet, že jsou znechuceni chováním Conora McGregora a jeho společníků v brooklynské Barclays Center a nyní vydalo UFC oficiální prohlášení. Tisková zpráva uvádí že Conor McGregor a Artěm Lobov se svými společníky napadli autobus zápasníků, kteří se vraceli zpět do hotelu z mediální tour. Conor údajně rozbil sklo autobusu a střepy poranily Raye Borga a Michaela Chiesu, jejichž zápasy byly ze sobotního programu odstraněny.

UFC považuje dnešní incident za naprosto nepřijatelný a v současné době pracuje na důsledcích, které budou následovat.

V průběhu dnešní mediální akce UFC 223: Khabib vs. Holloway v Barclays Center, Conor McGregor a Artem Lobov vstoupili do budovy doprovázeny více než tuctem dalších jedinců.

Skupina zahrnující McGregora s Lobovem demolovala vozidlo, které převáželo několik zápasníků, které o víkendu čeká turnaj. Newyorská policie byla ihned upozorněna a nyní situaci vyšetřuje. UFC velmi úzce spolupracuje s Newyorskou atletickou komisí a bezpečnostními složkami z Barclays Center. Všechny strany spolupracují, aby udělali maximum k zajištění dostatečné úrovně bezpečnosti sportovců i fanoušků.

Organizace povazuje dnešní incident za nepřijatelný a již pracuje na krocích, které budou následovat. Zápas Artěma Lobova byl odstraněn z víkendového turnaje a účastníci incidentu nejsou na UFC 223 vítáni.

Dana White prohlásil, že v historii UFC nic tak nechutného neviděl. Zdá se, že Conor McGregor ztrácí zdravý rozum. Největší hvězda tohoto sportu předvádí jeden větší exces než druhý a tentokrát by mohla vážně narazit. Vše již vyšetřuje policie, kde se Conor sám přihlásil.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here