WANDERLEI SILVA – SMUTNÝ KONEC VELKÉHO PŘÍBĚHU

Wanderlei Silva si za svůj hloupý konec může bohužel sám. Co začalo jako velkolepá show na TUF s Chaelem Sonenem, končí především díky němu jako trapný konec frisky a nikoliv skvělé kariéry jednoho ze zakladatelů moderního MMA.

Silva se v USA před zápasem se Sonenem vyhnul dopingovému testu a následně si neustále vymýšlel a lhal proč se tak stalo. Nedostavil se ani na předvolání před komisi a na svém twittru se zároveň různými posměšky vyjadřoval o všech okolo.

Sám měl přitom máslo na hlavě a TUF Brazil pokazil především on svým chováním. No a trest musel následovat.

Silva dostal pokutu 70.000 USD a doživotní zákaz startu v Nevadě. Silva sice předtím již demonstrativně ukončil kariéru, ale pouze proto, že věděl co se blíží. Příběh muže, který upravil bojový styl, který začínal v UFC na turnaji 25 a stal se šampiónem PRIDE a vzorem mnohých dnešních velkých bojovníků, či vyrůstajících talent tedy končí s hořkou pachutí v ústech.

Silva v závěru své kariéry lhal, vyhrožoval a pravděpodobně propadl I jiným neřestem. Vše by mu asi odpustili, ale lež je v USA horší než cokoliv jiného a uvidíme jak jej budou soudit fanoušci až celá kauza trochu vyprchá. Silva se zastavil na rekordu 35-12 a ten již ve svých 38 letech zřejmě nijak neupraví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here