Plzeňský galavečer XFN 12 utrpěl jen na chvíli jednu větší ránu v podobě odhlášení legendárního bojovníka Petra Knížete, který si v přípravě zlomil ruku. Společnost však okamžitě oznámila náhradu, kdy se vůbec poprvé do tohoto města podívá Karlos Vémola.

V praxi to znamená, že Vémola má momentálně domluvené 3 zápasy ve třech měsících za sebou – říjen v Plzni, listopad v Bratislavě a prosinec v pražské O2 Aréně. Jméno soupeře pro Plzeň ještě nebylo oznámeno.

Fanoušci se hned začali obávat, že by v případě zranění mohli o Vémolu přijít na konci roku, kdy se chystá velký večer v O2 Aréně. Samotný fighter je ale uklidňoval na sociálních sítích, že je zvyklý při aktivní přípravě brát zápasy a ve skutečnosti jsou jeho sparringy v londýnském gymu mnohem drsnější než samotná utkání, která poté absolvuje.

V neděli naznačil promotér XFN, Petr Kareš, že budou narychlo hledat soupeře pro Vémolu. V této souvislosti se také objevilo již delší dobu propírané jméno Prince Aounallah, který se měl s Vémolou utkat na Night of Warriors, ale nakonec k tomu nedošlo. O letních prázdninách spolu měli ve Žlutých lázních navíc staredown v ringu a znovu se začalo hovořit o jejich zápase. Kareš ale při facebookovém livestreamu přiznal, že Vémolu do zápasu nepustil z důvodů, že Prince není podle něj adekvátním soupeřem pro Vémolu a protože Night of Warriors nesplnily jejich podmínky, které nebyly nijak speficikovány – pouze bylo podotknuto, že se nejednalo o finance.

Přesto ale Prince dostává šanci nyní přijmout zápas proti Vémolovi právě v Plzni. Pokud k tomu nakonec skutečně dojde nebo se najde jiný protivník, to se dozvíme již během několika dní. Plzeňský galavečer se uskuteční 6. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here