Dominick Reyes očekává velkou show a vyhlíží Jona Jonese

Jedním z taháků sobotní turnaje bude duel Volkan Oezdemir (15-3) vs. Dominick Reyes (10-0). Reyes je vycházející hvězdou polotěžké divize a dosud neporažený bojovník. Oezdemir je ideálním soupeřem. Také zažil v UFC raketový start a nachází se na šestém místě žebříčku polotěžkých vah.

Volkan prohrál v titulovém duelu s Danielem Cormierem a naposledy s titulovým vyzývatelem Anthony Smithem. Rád bych se vrátil na vítěznou šňůru a Reyese ukončil před limitem.  „No Time“ má velkou ránu a knockoutové údery, které přicházejí odnikud. Pocítili to jak Misha Cirkunov tak i Jimi Manuwa.

Dominick Reyes stoupá vzhůru. Dokázal porazit Jeremy Kimballa. Nám dobře známého bojovníka, kterého v sobotu čeká odveta s Melounem Petráškem. KO v prvním kole schytal Jared Cannonier a Ovince St. Preux přemohl na body, i když v poslední vteřině zápasu Ovince vypnul tvrdým úderem. Výhra nad Volkanem posune Reyese zase o kousek blíž titulové šanci.

„Vyhraji tento zápas. Pak ještě souboj s dvojkou nebo jedničkou váhy a můžu jít na Jona. To je můj cíl.“

Dominick Reyes má velmi zajímavý bojový styl. Získal si spousty fanoušků a další jistě získá v sobotu večer.

„Lidé v Londýně si zamilují můj bojový styl. Ukážu jim velkou show.“

Sobotní duel ukáže, na jaké úrovni Dominick Reyes opravdu je. Pokud porazí Oezdemira, potvrdí, že patří mezi světovou špičku. Poté může přijít na řadu Jon Jones. Ale všichni víme, jakým způsobem Jones ničí své soupeře a Reyese by čekala opravdu cesta k pásu šampiona.