Zahájeno natáčení OKTAGON Výzva II. – Takhle vypadá ‘osmička’ bojovníků

Druhá série OKTAGON Výzva

V těchto dnech začalo natáčení nové řady ”reality show” ze světa MMA – Oktagon Výzva.

I v druhé sérii bylo vybraných celkem 8 bojovníků, 4 z České a 4 ze Slovenské republiky. Tentokrát se všichni utkají ve střední váze do 84kg. Na čtvrtfinálové a semifinálové zápasy byla váha domluvena na 86 kg. Bojovníci spolu budou celý následující měsíc soupeřit, ale také sdílet jednu vilu.

Finalisté  se utkají na turnaji OKTAGON 4. o pás šampióna OKTAGON VÝZVY a také o kontrakt s organizací Oktagon MMA v hodnotě 10.000 eur. Turnaj se odehraje v Bratislavské HANT aréně 12.11.2017.

Zástupci České Republiky

  • Pavel Salčák

Svěřenec z gymu André Reinderse. Držitel hned několika amatérských titulů mistra ČR v Muay Thai nebo MMA. Na svůj profesionální debut ještě stále čeká a právě díky své účasti v show Oktagon Výzva II. by se rád zviditelnil a zároveň nastartoval kariéru mezi profíky.

  • Pavel Simandl

Opět bojovník a svěřenec gymu André Reinderse. Na profi scéně zatím také bez zápasu, ale má dlouholeté zkušenosti s řecko-římským zápasem a přes 250 zápasů za reprezentaci. Tyto zkušenosti a schopnosti by rád zúrokoval i v MMA a prorazil si díky nim cestu až do finále.

  • Ondřej Raška

Člen brněnského Jetsaam gymu se skóre 7:3. Jeho zápasy končí téměř všechny bez limitem. Raška je atraktivní bojovník, který by na sebe chtěl strhnout pozornost a stejně jako všichni celu show vyhrát.

  • Michal Kotalík

V České Republice již známější bojovník, trénující v Good Luck Gymu v Hradci Králové. Na svém kontě má i výhru z prvního turnaje Oktagonu, kde v 1. kole porazil KO Pavla Langera. Oktagon Výzva je pro něj šance nakopnout kariéru a dokázat své kvality. Navíc kvůli show bude snižovat váhu z 93kg na 84.

Zástupci Slovenska

  • Patrik Gruner

Bojovník ze Spartakus Fight Gymu pod vedením populárního Attily Végha. Mistr Slovenska v JUDO. Bojovník s velkým srdcem a atraktivním stylem, který se stará o rodinu s malou dcerou.

  • Radovan Úškrt

Letos bude jediným reprezentantem úspěšného OFA Gymu z minulého roku. Výborný a divoký postojář, který má doslova granát v ruce. Rád by v nastoleném trendu pokračoval. Chce nabrat cenné zkušenosti a po pauze způsobené zraněním se úspěšně vrátit do profesionálního kolotoče MMA.

  • Tomáš Bolo

Fanouškům Oktagonu dobře známý bojovník trénující ve Wolf Pride Gymu v Žilině. Na OKTAGON 2 knockoutoval ”Šamana” Dobiáše a svým výkonem na sebe okamžitě upoutal pozornost. Měl bojovat i na OKTAGON 3 proti Bělemu, který se však zranil. Bolo předvádí atraktivní zápasy, které jsou téměř vždy ukončeny KO ať už na jednu či druhou stranu.

  • Pirát Krištofič

Oblíbenec fanoušků z bratislavského Chaos Gymu. Suverénní ‘Pirát’ je na skvělé vlně 7 vítězství. Místo předem plánovaného a neuskutečněného zápasu na OKTAGON 3 se chystá ovládnout druhou sérii Oktagon Výzva. Díky jeho formě bude už od začátku velkým favoritem.

Na televizní přenos druhé série se můžete těšit na podzim (JOJ Plus/ O2tv Sport). O přesném datu premiéry ještě budeme informovat.

 

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here