“NESMRTELNÝ” BROWN ZNIČIL SILVU V ĎÁBELSKÉ PŘESTŘELCE – UFC FIGHT NIGHT

Asi nikdo nečekal od tohoto „běžného“turnaje v Cincinati, že se na něm vyklube zápas, který si bude říkat o nominaci na duel roku. Stalo se a domácí miláček, který poprvé startoval v hlavním zápase večera a blízko rodného města nakonec ukázal proč je jeho přezdívka „Immortal“ skutečně pravdivá.

Brown měl strašný začátek, když koupil dva roundkicky přes celé břicho a byl tak otřesen, že téměř nemohl pokračovat. Silva se mu na zemi dostal do zad a byl několikrát blízko vítězství. Brown se však z kritické situace dostal a v šíleném prvním kole začal obracet karty. Natrefoval ruce i lokty a stihl ještě tři TD.Druhé kolo už měl pod patronátem Brown a byť opět prožil krizi při úderech na spodek, tak to byl Silva, kdo přežil snad třikrát svou smrt.

Ve třetím se to, ale již Brazilci nepovedlo a Brown si připsal 7 vítězství v řadě v neuvěřitelném utkání!! Brown teď jistě dostane šanci, aby se přiblížil titulu a nejspíše utkáním s Lowlerem.

Povedený byl i druhý z hlavních zápasů, kde si Larkin s Philippou vyměňovali tvrdé údery, až se nakonec drtivou levou a následně pravou v direktu trefil Costas a zvítězil tak KO v prvním kole!