VIDEO: ŠÍLENSTVÍ, Conor McGregor s jeho partou dorazili na stadion a rozpoutali peklo

Conor v roce 2018

Co se to děje? Conor McGregor se svou partou doslova naběhli do útrob stadionu Barclays Center, kde se bude o víkendu konat UFC 223 a kde se před malou chvíli uskutečnil media day. Na stadionu demolují doslova vše, co jim přijde do cesty a vehementně se snaží najít Khabiba Nurmagomedova, aby pomstili Lobova.

Celá tahle pouliční fraška pravděpodobně vznikla kvůli včerejšímu incidentu Khabiba Nurmagomedova a Conorova parťáka Artema Lobova.

Víc tohle asi komentovat nebudu, každý z vás ať si udělá obrázek sám.Jen abych dodal, v autobusu, na kterém při „lovu na Khabiba“ zaútočili, byli i ostatní bojovníci, které na UFC 223 čeká zápas. Podle informací byl vážně zraněn Michael Chiesa. Je to sice lehká váha, ale tohle se jako obhajoba rozhodně nepočítá.

O vývoji budeme informovat:

Update 1: Mezi partou bezmozků byl i Artem Lobov a jeho zápas s Alex Caceresem je zrušen. Podle Dany Whitea.

Dana White:Nevím jestli je zdrogovaný nebo co, ale naprosto se mi znechutil. Však má doma dítě. Nic s ním řešit nehodlám. Celou situaci do rukou přebrala policie.“

Update 2: Conor McGregor je oficiálně stíhán New Yorskou policií a jeho letadlo má zákaz vzlétnout a opustit NY.
Update 3: Update 2 byl vyvrácen, na Conora zatykač vydán nebyl. Policie s ním chce o incidentu pouze mluvit.
Michael Chiesa je v pořádku a zpátky na hotelu. Do zápasu s největší pravděpobností nastoupí.
Podle Daniela Cormiera byl v autobosu pouze Khabib a jeho manažer. Kdyby tam totiž byl Khabib s celým týmem, situace by dopadlo o poznání hůř.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here